• Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Prima Pegas Premium White s bílou čokoládou kelímek

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Rodinné balení zmrzliny, jejíž základem je našlehaná smetana provoněná mletým vanilkovým luskem. Zmrzlinová směs je obohacena o nasekané kousky bílé čokolády.

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

O výrobci

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco. Zabývá se především distribucí mražených a chlazených potravin.

Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte.

Výrobce

Bidfood Czech Republic s.r.o.
V Růžovém údolí 553
278 01 Kralupy nad Vltavou
Česká republika

Složení

"Rekonstituované mléko (voda, sušené odstředěné mléko), smetana 34 %, cukr, bílá čokoláda min. 8 % (cukr, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, aroma), emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, stabilizátory: karubin, guma guar, aroma, barvivo: karoteny, mleté vanilkové lusky. Bez lepku. Může obsahovat stopy skořápkových plodů.

alergeny: 6,7
může- 8

nutriční hodnoty: 942 227 14 9,2 22 21 2,9 0,1