Rauch Juice Bar Ananas, maracuja a pomeranč

0,8 l
Vyprodáno. Očekáváme v pondělí.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Rakousko,

Osvěžte se vynikajícím nápojem od Rauch. Vícedruhový ovocný džus s ananasovou šťávou, pomerančem a maracujou vám osladí den.

Znáte karafy s přímo lisovanými ovocnými šťávami od Rauch? Pokud dáváte přednost klasickým příchutím, vyzkoušejte lahodnou pomerančovou šťávu. Nebo máte raději něco barevnějšího? Nezáleží na tom, jestli je to pomeranč-mango-mrkev, jablko-hrozny-malina, okurka-kiwi-spirulina, červený pomeranč nebo ananas-maracuja. Z rozmanité nabídky jedinečných příchutí si určitě vyberete tu pravou pro vaše chuťové pohárky.

Použití

Před otevřením protřepejte. Po otevření ihned konzumujte. 

O výrobci

RAUCH Fruchtsäfte GmbH & Co OG je rakouská rodinná společnost, která vznikla roku 1919. Společnost se zaměřuje na výrobu těch nejkvalitnějších ovocných nápojů. Produkty jsou vyrobeny z nejlepšího ovoce z celého světa. V současnosti působí ve více než 100 zemích po celém světě, jedná se tak o jednoho z předních výrobců ovocných šťáv v Evropě.

Ve společnosti Rauch však nevěnují pozornost jen vnitřním hodnotám, ale i obalům. Proto nabízí první šťávu ve 100 % recyklovaných PET lahvích. Jako zakládající člen organizace PET2PET pokračovali v rozvoji strategie udržitelnosti a byli schopni dále zvyšovat obsah recyklovaných materiálů. Doteď byl podíl rePET (recyklovaný PET) až 50 %. Nyní se produkty Rauch Juice Bar objevují v plně recyklovaných a recyklovatelných lahvích - což je významný krok pro životní prostředí! 

Skladování

Uchovávejte v chladu. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

RAUCH Fruchtsäfte GmbH & Co OG
Langgasse 1
6830 Rankweil
Rakousko