• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Rohlik.cz Taleggio "Il Caravaggio" PDO výkroj

cca 160 g
Čerstvě nakrájenéPrémiová kvalita
cca 76,07 Kč 469,00 Kč/kg
Cena pro Premium: 64,66 Kč
Země původu: Itálie,

Čerstvý nářez z Rohlíku, který svou kvalitou uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky a svými obaly zase odpovědnost vůči přírodě.

Tradiční delikátní sýr z italského Bergama, který se pyšní historií sahající až do 11. stoletíZraje přibližně 35 dní v ideálním mikroklima jeskyní a týden co týden se kontroluje, otáčí a potírá roztokem slané vody. Sýr je dokonale měkký těsně pod kůrou a uprostřed příjemně drobivý.

Tento měkký sýr z kravského mléka se vyznačuje intenzivní vůní doprovázenou zahalující krémovostí. Jeho jemná a sladká chuť získává zráním lehce kyselý nádech. Jeho kůrka je oranžově-červené barvy se šedo-zelenými očky plísně. Tvorba plísně na povrchu je přiřozenou a nezávadnou cahrakteristikou sýru Taleggio.

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Skvěle se hodí jako delikátní pochoutka po večeři. Ideální je sýr párovat se suchým červeným vínem Barone Montalto BIO Aquerello Nero d’Avola.

Skladování

Skladujte při teplotě 4–6 °C.

Výrobce

Caseificio Defendi Luigi s.r.l.
Via Francesca 82 
24043 Vidalengo fraz. Caravaggio - Bergamo 
Itálie

Kam s obalem?