• Vážení zákazníci, v současnosti omezujeme počet položek na objednávku na 35 (40 pro Premium), abychom mohli doručit nákupy co největšímu počtu z vás. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Rohlik.cz Stilton Blue výkroj

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Čerstvý nářez z Rohlíku, který svou kvalitou uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky a svými obaly zase odpovědnost vůči přírodě.

Sýr, jehož charakteristickým rysem jsou kouzelné modré žilky vyzařující ze středu sýra. Zraje minimálně osm týdnů a má silnou a výraznou chuť

Tradiční sýr s modrou plísní se v Anglii vyrábí už od počátku 18. století. Právem je přezdíván princem anglických sýrů. Ale pozor, jen sýry vyprodukované v oblastech Derbyshire, Leicestershire a Nottinghamshire se mohou pyšnit tímto názvem. Dokonce i kravské mléko použité k výrobě musí být lokální.

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Delikátní sýrová pochoutka s jedinečnou chutí, která se hodí pro každou příležitost. Ideální je sýr párovat se sladkým bílým vínem Cibulka BIO Ryzlink Vlašský.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–5 °C.

Výrobce

Unnamed Rd
Broom's Green
Dymock GL18 2DP
Velká Británie 

Kam s obalem?

Složení

Blue Stilton® Cheese (pasterizované kravské mléko, sůl, vegetariánské syřidlo, Penicillium Roqueforti, mléčné kultury).
------------------------- "Poloměkký zrající plnotučný sýr s plísní uvnitř hmoty Složení: pasterované MLÉKO, jedlá sůl, mikrobiální syřidlo, ušlechtilá plísňová kultura Penicillium roqueforti, startovací kultura Sušina 58 %. Tuk v sušině 56,5 %. Výživové údaje ve 100 g: Energetická hodnota: 1700 kJ/410 kcal, Tuky: 35 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 23 g, Sacharidy: 0,1 g, z toho cukry: 0,1 g, Bílkoviny: 23,7 g, Sůl: 2 g.

Po otevření ihned spotřebujte. Skladujte při teplotě: 2°C až 8°C. Země původu: Velká Británie