• Vážení zákazníci, v současnosti omezujeme počet položek na objednávku na 35 (40 pro Premium), abychom mohli doručit nákupy co největšímu počtu z vás. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Rohlik.cz Shropshire Blue výkroj

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Čerstvý nářez z Rohlíku, který svou kvalitou uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky a svými obaly zase odpovědnost vůči přírodě.

Krémová a štiplavá britská klasika s modrou plísní a výraznou oranžovou barvou získanou přírodními barvivy. Právě ta lahodný sýr Shropshire Blue odlišuje od sýru Stilton, se kterým toho mají hodně společného.

Akorát, že tento kousek je původně výtvorem skotského sýraře z Inverness. Ze Skotska se nakonec výroba přesunula právě do Británie.  

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. Delikátní sýrová pochoutka s jedinečnou chutí, která se hodí pro každou příležitost. Ideální je sýr párovat se sladkým bílým vínem Château Valtice Veltlínské zelené.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–5 °C.

Výrobce

Unnamed Rd
Broom's Green
Dymock GL18 2DP
Velká Británie 

Kam s obalem?

 

Složení

Modrý Shropshire sýr (pasterizované kravské mléko, sůl, barva: Annatto Norbixin, vegetariánské syřidlo, Penicillium Roqueforti, mléčné kultury).
------------------------- "Poloměkký zrající plnotučný sýr s plísní uvnitř hmoty Složení: pasterované MLÉKO, jedlá sůl, vegetariánské syřidlo, ušlechtilá plísňová kultura Penicillium roqueforti, barvivo E160b(ii), startovací kultura Sušina 58 %. Tuk v sušině 56,5 %.

Výživové údaje ve 100 g: Energetická hodnota: 1700 kJ/400 kcal, Tuky: 35 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 23 g, Sacharidy: 0,1 g, z toho cukry: 0,1 g, Bílkoviny: 23,7 g, Sůl: 2 g.

Po otevření ihned spotřebujte. Skladujte při teplotě: 2°C až 8°C. Země původu: Velká Británie