• Vážení zákazníci, v současnosti omezujeme počet položek na objednávku na 35 (40 pro Premium), abychom mohli doručit nákupy co největšímu počtu z vás. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Rohlik.cz Stinking Bishop výkroj

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Čerstvý nářez z Rohlíku, který svou kvalitou uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky a svými obaly zase odpovědnost vůči přírodě.

Jak už název napovídá, tenhle exkluzivní sýr se za svůj odér nestydí a hrdě se hlásí mezi nejsmradlavější sýry na světě. Sýr se "umývá" v hruškovém moštu Perry, který je vyrobený z odrůdy hrušek zvané Stinking Bishop. Díky tomuto procesu má sýr výraznou chuť.

Stinking Bishop je ve Velké Británii neuvěřitelně populární. Sýr byl pro svou jedinečnost vysoce oceněn i členy královské rodiny!

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny

Použití

Delikátní sýrová pochoutka s jedinečnou chutí, která se hodí pro každou příležitost. Ideální je sýr párovat se ciderem z jablečného moštu Tátův sad, polosuchý.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–8 °C.

Výrobce

Unnamed Rd
Broom's Green
Dymock GL18 2DP
Velká Británie 

Kam s obalem?

Složení

Pasterizovaná kravská mléčná sůl, mikrobiální syřidlo, zmrazené sušené startovací kultury, konzervant, natamycin, E235 hruškový jablečný červený nátěr