Rohlik.cz Hovězí vývar s játrovou zavářkou a zeleninou

0,67 l
 139,90 Kč 208,81 Kč/l
Cena pro Premium: 118,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Lahodný vývar z hovězích kostí s játrovou zavářkou a zeleninou.

Receptura pro polévku byla vytvořená pro Rohlík ve spolupráci s šéfkuchařem Filipem Sajlerem

Trvanlivost polévky zaručuje tradiční metoda našich babiček zavaření pasterizace. Na každou porci, která putuje až k vám, dohlíží člen českého národního týmu kuchařů Martin Staněk.

Polévky od Rohlik.cz znamenají vyzkoušené receptury, pečlivě vybrané a čerstvě zpracované suroviny od prověřených dodavatelů.

Použití

Sejměte víčko sklenice, přelijte polévku do hrnce a ohřívejte na mírném tepleném stupni, během ohřívání míchejte.

O výrobci

Filip Sajler patří díky úspěšnému pořadu Kluci v akci k nejznámějším českým kuchařům a zakladatelem české gastronomické skupiny společností Perfect.

Má za sebou praxi ve špičkových restauracích a cateringových společnostech v USA, Německu, Singapuru a v České republice. Absolvoval stáže a praxe u věhlasných a Michelinem oceněných šéfkuchařů jako je Yannick Alléno, Armand Arnand a Norbert Niederkopfler. Byl členem Národního kuchařského týmu kuchařů. Je držitelem řady ocenění z kuchařských soutěží FHA Culinary cup Singapore, IGEHO Stuttgart, ScotHot Glasgow, World Culinary Championship Basil včetně trofeje z Kuchařské olympiády v Erfurtu.

Vařil či organizoval catering pro významné politiky; evropské premiéry a přední představitele Evropy v průběhu českého předsednictví EU v Bruselu i u nás doma. Vařil také pro hvězdy showbusinessu jako Madonnu, Davida Bowieho, Bruce Springsteena a mnoho dalších.

V současné době je Filip Sajler CEO ve společnostech Perfect Canteen, Perfect Catering a Perfect Food, které v roce 2006 založil. Soustředí se na fast fine restaurace, moderní firemní stravování, balené boutique produkty a prémiový catering. Ze své pozice se aktivně podílí na vedení společnosti a určuje směr jejího dalšího rozvoje.

Skladování 

Skladujte v chladu při 4 °C, po otevření okamžitě spotřebujte.

Výrobce

Eat Perfect s.r.o.
Pražská 673
431 51 Klášterec nad Ohří
Česká republika

Obal

Etikety jsou z ekologického materiálu - „Crush range eko materiál“ = složení 15 % reziduum ječmene, 40 % recyklované vlákno, 45 % buničina ze dřeva.

Kam s obalem? 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 34 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.