Máta řezaná, svazek

cca 150 g
Čerstvě sklizeno
cca 37,35 Kč 249,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Čerstvá máta z farmy Hanka Mochov s výrazným aroma a svěží chutí po mentolu a kmínu. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Tato bylinka patří mezi nejstarší bylinky na světě. Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Čerstvá máta z farmy Hanka Mochov má v kuchyni takřka kouzelnou moc v širokém uplatnění v teplé i studené kuchyni. Skvěle doplňuje chuť jehněčího masa, ryb a plodů moře. Svým výrazným aroma dodává svěží chuť koktejlům, ovocným i zeleninovým salátům, zmrzlinám a dalším sladkým pokrmům. Také čaj připravený z čerstvých listů máty je výborný a osvěžující.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Farma Hanka Mochov je se svou poctivou českou zeleninou jedním z důležitých dodavatelů pro Rohlík.cz. Klíčovým pro výběr tohoto dodavatele potravin byla právě čerstvost a kvalita zejména českých potravin, v tomto případě zeleniny a bylinek. Farma Hanka Mochov je ráda součástí takového projektu, jako je podpora lokálního pěstitele, který pěstuje ovoce a zeleninu s láskou a dodávají ji do Rohlíku jen pár hodin po sklizni.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.