Biolage Advanced FullDensity Šampon pro řídnoucí vlasy

240 ml
259,90 Kč 1 082,92 Kč/l
Země původu: EU,

Šampon Biolage Advanced FullDensity pro zesílení průměru vlasu s okamžitým efektem bojuje s příznaky řídnutí vlasů i s postupným ztenčováním vlasových vláken.

Šetrně, ale účinně proto odstraňuje veškeré nečistoty, které mohou ucpávat vlasové folikuly a rychle vlasům navrací zdravý vzhled.
Stačí jedno umytí a vaše vlasy zůstanou díky jedinečné kombinaci aktivních látek viditelně zesílené, získají na hustotě, a navíc budou chráněné před nadměrným vypadáváním.

Použití

Naneste na mokré vlasy a jemnou masáží napěňte. Poté pečlivě opláchněte.

Pro co nejlepší výsledky používejte společně s Biolage Advanced FullDensity Kúra pro zvýšení hustoty řídnoucích vlasů se stemoxydinemBiolage Advanced FullDensity Kondicionér pro řídnoucí vlasyBiolage Advanced FullDensity Zhušťující sprej pro řídnoucí vlasy.

O výrobci

Společnost L'Oréal, byla založena v roce 1909 v Paříži. V portfoliu společnosti naleznete výrobky na barvení vlasů, péči o pleť, ochranu před sluncem, make-up, parfémy, péči o vlasy a mužskou péči o pleť. Vybrat si můžete ze značek jako je L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa, Biolage a dalších.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

L´Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11
Praha 5  150 00
Česká republika