Biolage Essentials ColorLast Hloubková péče pro barvené vlasy

100 ml
379,90 Kč 3 799,00 Kč/l
Cena pro Premium: 319,90 Kč
Země původu: EU,

Že existuje péče, která je ještě účinnější a silnější než klasická maska na vlasy?

Ano, je to řada hloubkových pečujících masek Deep Treatment od Biolage, které jsou kombinací těch nejúčinnějších látek v jednom zázračném balíčku.

Jednou z masek na vlasy z této řady je hloubková péče Biolage Essentials ColorLast pro barvené vlasy, která představuje nenahraditelný krok v rituálu péče o vlasy. Dopřejte jim chvilku regenerace a ony vám to vrátí svojí vitalitou a krásou.

  • intenzivně hydratuje
  • obnovuje strukturu vlasu
  • posiluje vlasová vlákna
  • působí do hloubky vlasového vlákna
  • prodlužuje životnost barvy

Biolage nabízí vysoce účinné produkty v profesionální kvalitě, jejichž přírodní složky jsou pečlivě vybírány. Všechny obaly produktů značky Biolage jsou navíc z 95 % vyrobeny z recyklovaných plastů.

Použití

Aplikujte na vlhké, šamponem umyté vlasy. Nechte chvíli působit dle doby uvedené na obalu a poté důkladně opláchněte.

Pro co nejlepší výsledky používejte společně s Biolage Essentials ColorLast Purple Šampon pro neutralizaci mosazných a žlutých tónů nebo  Biolage Essentials ColorLast Šampon pro barvené vlasy a s Biolage Essentials ColorLast Kondicionér pro barvené vlasy.

Maska je na čtyři použití.

Při zásahu očí, ihned vypláchněte vodou.

O výrobci

Společnost L'Oréal, byla založena v roce 1909 v Paříži. V portfoliu společnosti naleznete výrobky na barvení vlasů, péči o pleť, ochranu před sluncem, make-up, parfémy, péči o vlasy a mužskou péči o pleť. Vybrat si můžete ze značek jako je L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa, Biolage a dalších.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

L´Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11
Praha 5  150 00
Česká republika