Biolage Advanced FiberStrong Hloubková péče pro křehké vlasy

100 ml
379,90 Kč 3 799,00 Kč/l
Cena pro Premium: 319,90 Kč
Země původu: EU,

Že existuje péče, která je ještě účinnější a silnější než klasická maska na vlasy?

Ano, je to řada hloubkových pečujících masek Deep Treatment od Biolage, které jsou kombinací těch nejúčinnějších látek v jednom zázračném balíčku.

Jednou z masek na vlasy z této řady je hloubková pečující maska Deep Treatment FiberStrong, která reguluje lámavost křehkých oslabených vlasů. Již po jediném použití jsou vlasy na pohled pevnější, hydratované, lesklejší a snadno upravitelné.

  • o 70 % menší lámavost ve srovnání s běžným šamponem
  • zvyšuje míru hydratace a lesku
  • zlepšuje upravitelnost a uhlazenost vlasů
  • bambusový extrakt – zklidňuje vlasovou pokožku a posiluje vlasové folikuly 

Biolage nabízí vysoce účinné produkty v profesionální kvalitě, jejichž přírodní složky jsou pečlivě vybírány. Všechny obaly produktů značky Biolage jsou navíc z 95 % vyrobeny z recyklovaných plastů.

Použití

Používejte jednou týdně společně se šamponem Fiberstrong. Aplikujte po šamponu do mokrých vlasů. Počkejte 3–5 minut. Opláchněte.

Pro co nejlepší výsledky používejte společně s Biolage Advanced FiberStrong Šampon pro křehké vlasyBiolage Advanced FiberStrong Kondicionér pro křehké vlasyBiolage Advanced FiberStrong Bezoplachová krémová péče pro křehké vlasy.

Maska je na čtyři použití.

Při zásahu očí, ihned vypláchněte vodou.

O výrobci

Společnost L'Oréal, byla založena v roce 1909 v Paříži. V portfoliu společnosti naleznete výrobky na barvení vlasů, péči o pleť, ochranu před sluncem, make-up, parfémy, péči o vlasy a mužskou péči o pleť. Vybrat si můžete ze značek jako je L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa, Biolage a dalších.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

L´Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11
Praha 5  150 00
Česká republika