Biolage Advanced KeratinDose Hloubková péče pro citlivé vlasy

100 ml
379,90 Kč 3 799,00 Kč/l
Cena pro Premium: 319,90 Kč
Země původu: EU,

Že existuje péče, která je ještě účinnější a silnější než klasická maska na vlasy?

Ano, je to řada hloubkových pečujících masek Deep Treatment od Biolage, které jsou kombinací těch nejúčinnějších látek v jednom zázračném balíčku.

Jednou z masek na vlasy z této řady je hloubková pečující maska Deep Treatment KeratinDose Recovery, která je tím pravým pomocníkem v boji s chemicky namáhanými a poškozenými vlasy. Již po jediném použití jsou vlasy na pohled zdravější, lesklejší a snadno upravitelné.

  • obnovuje lesk a snadnou upravitelnost vlasů
  • zvyšuje hebkost a redukuje poletující vlasy
  • pomáhá zamykat vlhkost, odstraňovat suchost a přirozeně vyrovnávat úroveň hydratace vlasů  

Biolage nabízí vysoce účinné produkty v profesionální kvalitě, jejichž přírodní složky jsou pečlivě vybírány. Všechny obaly produktů značky Biolage jsou navíc z 95 % vyrobeny z recyklovaných plastů.

Použití

Aplikujte po šamponu do mokrých vlasů. Počkejte 3–5 minut. Opláchněte.

Pro co nejlepší výsledky používejte společně s Biolage Advanced KeratinDose Obnovující sprej pro citlivé vlasy s pro-keratinemBiolage Advanced KeratinDose Šampon pro citlivé vlasyBiolage Advanced KeratinDose Kondicionér pro citlivé vlasy.

Maska je na čtyři použití.

Při zásahu očí, ihned vypláchněte vodou.

O výrobci

Společnost L'Oréal, byla založena v roce 1909 v Paříži. V portfoliu společnosti naleznete výrobky na barvení vlasů, péči o pleť, ochranu před sluncem, make-up, parfémy, péči o vlasy a mužskou péči o pleť. Vybrat si můžete ze značek jako je L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa, Biolage a dalších.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

L´Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11
Praha 5  150 00
Česká republika