Biolage Essentials ScalpSync Kúra proti padání vlasů s aminexilem

60 ml
669,90 Kč 11 165,00 Kč/l
Cena pro Premium: 569,90 Kč
Země původu: EU,

Zabraňte nadměrnému vypadávání svých vlasů s vlasovou kúrou Biolage Essentials ScalpSync.

Tonikum proti vypadávání vlasů brání nahromaďování kolagenu u kořínků vlasů, který brání vlasovému vláknu přijímat živiny, což způsobuje oslabení vlasu a jeho následné vypadnutí. Pokud sníte o silných hustých vlasech, s tímto tonikem bude váš sen na dosah.

  • zamezuje hromadění kolagenu u kořínků vlasů, a jejich následnému „dušení“
  • posiluje a zjemňuje vlasová vlákna
  • zajišťuje vlasovému vláknu přísun živin
  • výrazně omezuje padání vlasů
  • dodává vlasům objem

Biolage nabízí vysoce účinné produkty v profesionální kvalitě, jejichž přírodní složky jsou pečlivě vybírány. Všechny obaly produktů značky Biolage jsou navíc z 95 % vyrobeny z recyklovaných plastů.

Použití

Jemně vmasírujte obsah jedné tubičky Biolage Essentials ScalpSync ke kořínkům suchých nebo ručníkem vysušených vlasů. Pro maximální účinek používejte jednu ampulku každý den po dobu 6–8 týdnů, nebo alespoň 2× týdně. Pro dlouhodobý účinek opakujte kúru dvakrát ročně.

  • 1 kúra = 1 balení s 10 ampulkami.

O výrobci

Společnost L'Oréal, byla založena v roce 1909 v Paříži. V portfoliu společnosti naleznete výrobky na barvení vlasů, péči o pleť, ochranu před sluncem, make-up, parfémy, péči o vlasy a mužskou péči o pleť. Vybrat si můžete ze značek jako je L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa, Biolage a dalších.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

L´Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11
Praha 5  150 00
Česká republika