FJORU BIO Mořský vlk filet s kůží

cca 180 g

cca

 224,82 Kč 1 249,00 Kč/kg
Země původu: Chorvatsko,

Přivítejte novou vlastní značku ryb - Fjoru - nejlepšího odborníka na ryby ve vašem městě. Naším cílem je nejen šířit myšlenku, že ryby jsou zdrojem vysoce zdravých bílkovin, ale také podporovat udržitelnost rybářských podniků a farem, protože je známo, že ekologii máme v krvi. Fjoru je jednoduše nejlepší odborník na ryby ve vašem městě.

Mořský vlk je oblíbenou středomořskou rybou. Jeho bílé, velmi pevné a aromatické maso obsahuje jen malé množství kostí.

Jedná se o čerstvou rybu z chovu, která je po výlovu ihned zpracována.

Balení obsahuje dva filety s kůží. 

Certifikace

Tyto produkty jsou výsledkem kombinace správné environmentální praxe, vysoké úrovně biologické rozmanitosti, ochrany přírodních zdrojů, aplikace vysokých standardů dobrých životních podmínek zvířat a výrobních metod, které splňují požadavky spotřebitelů.

Použití

Vhodný pro smažení, pečení nebo grilování.

O výrobci

Fjord Bohemia se specializuje na zpracování veškerých čerstvých ryb a dalších mořských produktů. Další činností je uzení lososů přírodním a tradičním způsobem na bukovém dřevu, bez dodatečných konzervačních látek, včetně jejich distribuce. 

Skladování

Skladujte v lednici při teplotě -1 do 4 °C. 

Výrobce

Fjord Bohemia s.r.o
Za Avií 914/2
196 00 Praha - Čakovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.