Dacello Schwarzwaldská šunka

100 g
Skvělá cena
39,90 Kč 399,00 Kč/kg
Země původu: Německo,

Dacello Schwarzwaldská šunka nakrájená na jemné plátky. Není šunka jako šunka. Naše Dacello Schwarzwaldská šunka je totiž něco, co si zamilujete na první dobrou.

Nejen samotná chuť, ale především pak skutečnost, že na 100 g výrobku bylo použito 134 g vepřového masa vás přesvědčí o tom, že tuhle šunku jednoduše musíte mít ve své ledničce.

A to není všechno. Naše šunka je totiž skutečnou specialitou, protože získala evropskou certifikaci Chráněné zeměpisné označení (CHZO). Prostě mňam! Říkáme YES naší Dacello Schwarzwaldské šunce!

Použití

Šunka se perfektní hodí na obložení studené mísy. Doplnit ji můžete čerstvým pečivem, oblíbeným sýrem či olivami. 

O Dacellu

Jíst dobré jídlo nemusí nutně znamenat, že vám to udělá díru do rozpočtu. Zářivým příkladem je naše rohlíkovská značka Dacello, která ale není jen tak ledajakou značkou uzenin. Její kouzlo se skrývá v kombinaci skvělé ceny a chuti, kterou si jednoduše zamilujete. 

A ještě jeden fun fact navíc – věděli jste, že rohlíkovské značky Miil, Moddia, Dacello, Pappudio, Ubomi i Maso! jsou členové jedné rohlíkovské domácnosti? Že ne? Tak to nevíte, o co přicházíte! Tohle byste prostě měli zkusit – doporučuje 100/100 rohlíků.

O výrobci

V rodině Wein je šunka tradicí, jejich produkty vyrábí již od roku 1966 v malém městečku Freudenstadt-Musbach. Při výrobě se používá pouze kvalitní maso a dodržují se tradiční rodinné receptury. Součástí sortimentu jsou různé šunkové speciality jako je pravá Schwarzwaldská šunka, vepřový bůček, salám, a mnoho dalších produktů.

Skladování

Skladujte při teplotě do 7 °C. 

Výrobce

Hermann Wein GmbH & Co. KG
Dornstetter Str. 29
72250 Freudenstadt – Musbach
Německo

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 43 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.