Magnezum

Magnezum Dead Sea Da Vinci Academia tbl.80

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
249,90 Kč 249,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Doplněk stravy. Magnezum Dead Sea Da Vinci Academia je doplněk stravy obsahující unikátní kombinaci přírodního hořčíku z Mrtvého moře , vitamínů B6 a B12. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze a k normální syntéze bílkovin. Dále podporuje normální energetický metabolismus, normální činnost nervové soustavy a normální psychickou činnost. Také přispívá k normální činnosti svalů a k udržení normálního stavu kostí a zubů. Vitamin B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Dále podporuje normální tvorbu červených krvinek, normální funkci imunitního systému a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin B12 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti. Dále podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Výrobek není určen pro děti do 12 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Balení: 80 kapslí.

2 tablety obsahuje: Hořčík (oxid hořečnatý ze soli z Mrtvého moře) 440mg 116% RHP*, Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid) 4mg 286% RHP*, Vitamín B12 (kyanokobalamin) 10mcg 400% RHP*. RHP* - referenční hodnota příjmu. Složení: Hořčík (získaný ze zdroje: oxid hořečnatý ze soli z Mrtvého moře); zpevňující látka: mikrokrystalická celulóza; protispékavá látka: stearan hořečnatý; vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B12 (kyanokobalamin), potah: hydroxypropylmetylcelulóza, polyvinylalkohol.

Dávkování: Doporučené dávkování: Dlouhodobě 1 tableta denně (dospělí a děti od 12 let). Krátkodobě pro intenzivní účinek 2 tablety denně při zvýšené fyzické či psychické zátěži.

Kontraindikace: Nadměrná konzumace může způsobovat projímavé účinky. Nedoporučuje se užívat při přecitlivělosti na některou obsaženou složku.

Výrobce: Simply You Pharmaceuticals

EAN: 8594059739162