• Vážení zákazníci, v současnosti omezujeme počet položek na objednávku na 35 (40 pro Premium), abychom mohli doručit nákupy co největšímu počtu z vás. Moc se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Borůvky TOP – Statek Karel Roden, vanička

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Borůvky prémiové kvality ze statku Karla Rodena vás překvapí svou sladkou chutí

Denně jsou ručně sbírány a zaváženy exkluzivně do Rohlik.cz, díky čemuž si zachovají svou čerstvost a vy si je tak můžete vychutnat v té nejlepší kvalitě.

Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet! Plody vás překvapí svou neodolatelnou chutí a vůní.

Použití

Borůvky se nejčastěji konzumují čerstvé. Také se přidávají na palačinky, do koláčů, buchet nebo dortů. Dělají se z nich nanuky, poháry nebo se hodí do ovocných koktejlů, salátů a samozřejmě nesmí chybět v ovocných knedlících.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Statek ve Skrýšově aktuálně vlastní a spravuje pan Karel Roden, který je hrdým členem družstva Čerstvě utrženo. Pan Roden zde mimo jiné chová koně, kamerunské ovce a skot plemene Dexter. Další jeho aktivitou je vlastní edice vín a produkce čerstvých borůvek, které jsou dodávány exkluzivně pro Rohlik.cz.

Skladování

Čerstvé borůvky skladujte v chladničce maximálně dva dny.

Výrobce

Statek Karel Roden
spol. Čerstvě utrženo
Skrýšov
Česká republika