Maso Klouda Vepřový T-bone steak

cca 320 g
Od českého farmářeVyzrálé maso

cca

 142,08 Kč 449,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Vynikající steakové maso z vyzrálé vepřové kotlety s panenkou.

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Suché zrání: minimálně 14 dní

Během doby zrání ztratí určité množství vody a tím získá intenzivnější chuť. Na kotletě se nechává tukové krytí, které se při grilování přemění na křupavou kůrčičku, a kost pro výraznější chuť. Výsledkem je šťavnatý a křehký steak.

U Maso Klouda zpracovávají maso pouze z oveřených farem. Ví, kde je původ zvířete, kdo ho krmil a kdo se o něj staral. Rozumí koloběhu přírody, masu i jeho způsobům zpracování. Vám už zbývá jen ochutnat, abyste pochopili, v čem tkví výjimečnost jejich práce.

Použití

Maso vyndejte z lednice minimálně 30 minut před jeho přípravu, aby rozvinulo svou chuť. Rozehřejte pánev, maso nasolte a zprudka zatáhněte z obou stran. Vložte do trouby rozehřáté na 180 °C a pečte do té doby, dokud vnitřní teplota masa nedosáhne hodnoty 53 °C. Teplotu měřte průběžně teploměrem, který zapíchnete do největší části masa (pozor, nesmí se dotýkat kosti). Maso poté vyndejte a nechte 10 minut odpočinout. 

O výrobci

Maso Klouda je ryze česká, řeznická firma zabývající se výhradně zpracováním masa z prověřených českých a moravských farem. Nejvíce se Klouda specializuje na vepřové a hovězí maso, které nechávají zrát suchou nebo mokrou metodou po několik týdnů až měsíců. Mimo masa sortiment zahrnuje i hotová jídla a polévky.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C. 

Výrobce

Maso Klouda, s.r.o.
Křtěnovská 29
Olešnice 679 74
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.