Sutcha Nízká roštěná v celku z Jižní Ameriky

cca 1,04 kg
Vyzrálé maso

cca

 784,00 Kč 749,90 Kč/kg
Země původu: Brazílie,

Vyzrálá hovězí nízká roštěná neboli Striploin z Jižní Ameriky.

Jedná se o sval na hřbetu zvířete směřující ke květové špičce. Stejná oblast je místem, kde pocházejí řezy T-Bone a Porterhouse (jak s kostí, tak s filetem). Striploin kusy jsou často štíhlejší části, bez výrazného tukového oka a libovější ve srovnání s rib eye.

  • Zabaleno: ve vakuu
  • Mokré zrání: minimálně 60 dnů

Brazílie představuje jihoamerické hovězí maso za dostupnou cenu v dobré kvalitě. 

Proč ochutnat steakové maso z Brazílie? 

Brazílie je největším vývozcem hovězího masa na světě. Existují speciální, indo-brazilská plemena jako Nelore, Brahman nebo Guzéra, které jsou odolné vůči vysokým teplotám a vlhkosti v tropickém pásmu Brazílie nebo Paraguaye. Plemena jsou typicky „bělavá“ s dlouhýma ušima a „hrbem“. Zvířata mají nižší porážkovou hmotnost a libové maso díky vlhké pastvě.

O Sutcha...

Milujete maso? Sutcha vám přináší nejširší výběr nejlepších kusů hovězího z celého světa, který je k dispozici po celý rok. A tím to nekončí – Sutcha nabízí tento druh masa za skvělou cenu, takže si konečně můžete vychutnat lahodné hovězí flat iron nebo chuck tender, kdykoli budete chtít.

Naši profesionální řezníci vám ho ručně naporcují a profesionálně zabalí, abyste si mohli užívat luxusu čerstvého chlazeného masa, které vám dovezeme až k vašim dveřím.

Prostě skvělé! Říkáme YES našemu Sutcha Striploin Block South America!

A ještě jedna zajímavost - věděli jste, že naše značky Miil, Ubomi, Moddia, Dacello, Pappudia, Maso! a Sutcha jsou členy jedné "domácnosti" Rohlik YES Mania, která zaručuje skvělou kvalitu produktů za skvělou cenu? Nevěděli jste? Pak nevíte, o co přicházíte! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků. Zde najdete všechny produkty YES Mania.

Použití

Z masa ugrilujete perfektní steak. V steakových restauracích tradičního brazilského stylu přicházejí ke stolu číšníci s noži a špízem, na kterém jsou napichovány různé druhy kvalitních kusů masa. Tento způsob se nazývá „rodízio“ nebo „rodízillo“.

O výrobci

Česká společnost Velká Pecka byla založena v roce 2014 Tomášem Čuprem. Provozuje on-line supermarket Rohlik.cz, který je jedničkou na českém trhu. Vlastní řeznictví v Brně a výrobnu na delikatesy, sladkou a studenou kuchyni v Praze.

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 0–4 °C. 

Výrobce

Velká Pecka s.r.o.
Sokolovská 100/94
186 00 Praha 8 – Karlín
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.