• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Rohlik.cz Datle plněné sýrovou náplní s příchutí marakuji

150 g
Prémiová kvalita
89,90 Kč 599,33 Kč/kg
Cena pro Premium: 76,41 Kč
Země původu: Turecko,

Čerstvý nářez z Rohlíku, který svou kvalitou uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky a svými obaly zase odpovědnost vůči přírodě.

Pro labužníky datlí a milovníky sladko-slaných chutí, si Rohlik.cz připravil delikatesu – sladké datle ručně plněné jemným, medovo-maracujovým krémem z čerstvého sýra.

Minimální obsah oleje nebo nálevu...

Zákazníci jsou u nás na prvním místě, a proto necháváme všechny tapas – olivy, papričky, sušená rajčata, fíky i datle před zabalením nejprve odkapat, aby olej nebo nálev tvořil maximálně 5 % hmotnosti balení.

ECO BIOplastová krabička

Myslíme na ekologii, krabička je z eco bio plastu (PLA), který je zdravotně nezávadný a certifikovaný k použití v gastronomii. Bio-plasty vypadají na první pohled stejně jako běžné plastické látky, dosahují stejných vlastností např. (tvrdost, pružnost, ohebnost, odolnost).

Základní surovinou pro výrobu je rostlinná biomasa např. (kukuřice, obilniny, brambory, cukrová řepa, cukrová třtina) a přírodní suroviny (celulóza a lignit). Od klasických plastů se však liší tím, že nepředstavují ekologickou zátěž a je tak možné jej biologicky degradovat, zkompostovat a přeměnit na kvalitní biomasu či humus.

Baleno v České republice.

Použití

Před konzumací nechte alespoň 10 minut natemperovat při pokojové teplotě, aby se zvýraznila chuť tapas.

Datle můžete nabídnout jako večerní chuťovku k vínu, jsou tak ideální volbou ke každému posezení, oslavě nebo party. Hodí se jak do župánku ze špeku, tak i na gril.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–7 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

FineDine s.r.o.
Pražská 673,
431 51 Klášterec n.Ohří
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.