Pštrosí Vršek Pštrosí Párek

cca 270 g
Od českého farmářePrémiová kvalita

cca

 136,12 Kč 499,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Jemné párky s obsahem masa min. 94 % jsou vyrobené z vynikajícího pštrosího masa v kombinaci s vepřovým.

Při výrobě je použito neupravené pštrosí a vepřové maso, které se namele a do směsi se následně přidá minimální poměr koření na propojení a vyladění chuti, ale tak aby byla zachována chuť pštrosího masa. Následně se musí párky zaudit na bukovém dřevě, což jim dodá na své charakteristické vůni. Pro naplnění se využívá přírodní skopové střívko. 

Použití

Pštrosí párky jsou ideální snídaně či večere. Stačí je vložit do vlažné vody a přivést k varu. Párky můžete jíst i za studena, protože jsou tepelně upraveny.

O výrobci

Historie Pštrosího Vršku Wieder se začala psát již v roce 1993. Prvním impulzem, který pomohl tomu, že farma Wieder začala chovat pštrosy jako první v České republice, byla vášeň Pavla Wiedra staršího.

Dlouholetá zkušenost s chovem neobvyklého druhu nelétavého ptáka dala ty nejlepší podmínky k tomu, jak vychovat a reprodukovat zdravé jedince v krásném prostředí farmy na zelené louce. Díky tomu se může Pštrosí Vršek Wieder pyšnit jakostní třídou číslo 1.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–5 °C.

Výrobce

Pštrosí Vršek Wieder
1. Máje 258
747 35 Hněvošice
Česká republika

Zpracováno a baleno

ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ LATOŇ s. r. o.
Na Kopci 92
74731 Chlebičov
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.