Pštrosí Vršek Pštrosí šunka

cca 110 g
Od českého farmářePrémiová kvalita

cca

 106,00 Kč 999,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Dušená šunka s obsahem masa 98 % je vyrobená z pštrosího masa.

Šunka je vyráběna z vybraných partií pštrosího masa, poté je naložena do soli a následně se nechá několik hodin dusit. Vyznačuje se tmavě růžovou barvou, krásně libovou strukturou s drobnými vlákny a extra jemnou chutí, kterou si zaručeně zamilujete.

Použití

Pštrosí šunku si můžete vychutnat jen tak samotnou, použít ji na obložené mísy anebo si z ní jednoduše připravit sendviče. Hodí se jak do teplé, tak studené kuchyně.

O výrobci

Historie Pštrosího Vršku Wieder se začala psát již v roce 1993. Prvním impulzem, který pomohl tomu, že farma Wieder začala chovat pštrosy jako první v České republice, byla vášeň Pavla Wiedra staršího.

Dlouholetá zkušenost s chovem neobvyklého druhu nelétavého ptáka dala ty nejlepší podmínky k tomu, jak vychovat a reprodukovat zdravé jedince v krásném prostředí farmy na zelené louce. Díky tomu se může Pštrosí Vršek Wieder pyšnit jakostní třídou číslo 1.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Pštrosí Vršek Wieder
1. Máje 258
747 35 Hněvošice
Česká republika

Zpracováno a baleno

ŘEZNICTVÍ A UZENÁŘSTVÍ LATOŇ s. r. o.
Na Kopci 92
74731 Chlebičov
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.