Pštrosí Vršek Pštrosí masové nudličky

cca 320 g
Od českého farmářePrémiová kvalita

cca

 190,00 Kč 599,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Výběrové a jemné nudličky z pštrosího masa, již nasolené kuchyňskou solí.

Nudličky jsou poctivé kusy masa, které jsou odkrojeny z masa steakového. Vhodné jsou jak k mletí, tak k přípravě ragů, dietních salátů, nebo libového guláše.

Použití

Maso je vhodné k mletí a následně na přípravu boloňských špaget, sekané, karbanátků, anebo je můžete dusit, smažit či ogrilovat. 

O výrobci

Historie Pštrosího Vršku Wieder se začala psát již v roce 1993. Prvním impulzem, který pomohl tomu, že farma Wieder začala chovat pštrosy jako první v České republice, byla vášeň Pavla Wiedra staršího.

Dlouholetá zkušenost s chovem neobvyklého druhu nelétavého ptáka dala ty nejlepší podmínky k tomu, jak vychovat a reprodukovat zdravé jedince v krásném prostředí farmy na zelené louce. Díky tomu se může Pštrosí Vršek Wieder pyšnit jakostní třídou číslo 1.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Pštrosí Vršek Wieder
1. Máje 258
747 35 Hněvošice
Česká republika

Zpracováno a baleno

FARMA ORYX spol. s r.o.
Služovice č. p. 154
74728 Služovice
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.