Biolage ColorBalm Tónující balzám Earl Grey

250 ml
549,90 Kč 2 199,60 Kč/l
Cena pro Premium: 464,90 Kč
Země původu: Kanada,

Tónující balzám na vlasy v odstínu Earl Grey, který přináší světle stříbrný tón světlým základům vlasů.

Produkt je spojením vysoce hydratačního balzámu a barevných pigmentů, díky čemu budou vlasy zářivé, hydratované a hladké

Balzám je vhodný pro všechny typy vlasů, barvené nebo přírodní.

Balzámy Color Balm mají veganské složení, které se postupně vymývá a životnost barvy záleží na výšce tónu, odolnosti a poréznosti vlasů a na použitém odstínu. Jejich výhodou je snadné a postupné odstranění barvy samotným mytím. 

Biolage nabízí vysoce účinné produkty v profesionální kvalitě, jejichž přírodní složky jsou pečlivě vybírány. Všechny obaly produktů značky Biolage jsou navíc z 95 % vyrobeny z recyklovaných plastů.

Použití

Vlasy umyjte šamponem. Balzám aplikujte v ochranných rukavicích na mokré, ručníkem vysušené vlasy.

Vlasy rozdělte do sekcí a pomocí prstu nebo hřebenu rozetřete ve vlasech od kořínků po konečky. Nechte působit 5–10 minut v závislosti na požadované intenzitě odstínů. Důkladně opláchněte.

Přípravek používejte maximálně jednou týdně.

O výrobci

Společnost L'Oréal, byla založena v roce 1909 v Paříži. V portfoliu společnosti naleznete výrobky na barvení vlasů, péči o pleť, ochranu před sluncem, make-up, parfémy, péči o vlasy a mužskou péči o pleť. Vybrat si můžete ze značek jako je L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Mixa, Biolage a dalších.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

L´Oréal Česká republika s.r.o.
Plzeňská 213/11
Praha 5  150 00
Česká republika