Gioiella Sýr mozzarella treccia

250 g
Vyprodáno. Očekáváme v sobotu.
Poslat e-mail, až bude skladem
product:similarProductsFromCategory »
Země původu: Itálie,

Mozzarella je ručně pletený sýr z italského mléka italskými sýraři.

Gioiella mozzarella treccia je italský sýr, který vyniká svým hladkým povrchem, vláknovitou strukturou a tvarem do pletýnky, která je ručně svázaná. Mezi její přednosti jednoznačně patří její perleťově bílá barva a kompaktní, pružná konzistence. Chuť je nenápadná, svěží a jemná, která se výborně pojí v kombinaci s výraznějšími chutěmi.

Italské produkty značky Gioiella jsou vyráběny ručně a s láskou podle tradičních rodinných receptur, které se už po staletí dědí. Při výrobě mléčných produktů je použito výhradně 100% italské mléko, díky čemuž si vychutnáte autentickou chuť mléčné tradice Gioia del Colle.

Použití

Mozzarella je ideální volba na přípravu obložených talířů a sendvičů. Je ale především skvělá v salátu caprese či jiných salátů nakrájená na plátky. 

O výrobci

Capurso Azienda Caseria je společnost s italskou základnou, jejíž působnost se v současné době blíží k jednomu století. Mlékárna vznikla na základě snu dvou bratrů, Sebastiana a Francesca Capurso, kteří se proslavili nejslavnější mozzarellou v Itálii rozváženou na kole. Nyní je společnost synonymem kvality a inovace. Portfolio zahrnuje ručně vyráběné výrobky podle tradiční receptury jako scamorza, mozzarella, uzené sýry, burratu a v neposlední řadě i plísňové sýry a sýry typu stracciatella. 

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě od 2–8 °C.

Výrobce

Capurso Azienda Casearia S.r.l.
I-70023, Il Trav. Vicinale le Strettole s.n.
Gioia del Colle
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.