Brutálně lahodná burrata

Na povrchu pevná a pružná, uvnitř lahodná a tekutá. Taková je pravá burrata z mléka z pastvin italské Puglie. Nebojte se zhřešit.

Burrata je ručně svázaný sýr z italského mléka italskými sýraři. Balení obsahuje 2 kusy sýrů po 125 gramech.

Gioiella burrata je italský sýr, který vyniká svou měkkou strukturou, stracciatellovým jádrem a tvarem do uzlu, který je ručně svázaný. Mezi přednosti jednoznačně patří její jantarově zbarvený povrch, který je získaný přírodním kouřem z dřevěných hoblinek. Dále intenzivní, přesto svěží chuť, která se výborně pojí v kombinaci s výraznějšími chutěmi.

Italské produkty značky Gioiella jsou vyráběny ručně a s láskou podle tradičních rodinných receptur, které se už po staletí dědí. Při výrobě mléčných produktů je použito výhradně 100% italské mléko, díky čemuž si vychutnáte autentickou chuť mléčné tradice Gioia del Colle.

Použití

Buratta se svou chutí hodí k italské kuchyni, především do těstovin a salátů. Skvěle také doplní opečenou bagetku, rajčata s olivovým olejem a sušenou šunku nebo prosciutto.

O výrobci

Capurso Azienda Caseria je společnost s italskou základnou, jejíž působnost se v současné době blíží k jednomu století. Mlékárna vznikla na základě snu dvou bratrů, Sebastiana a Francesca Capurso, kteří se proslavili nejslavnější mozzarellou v Itálii rozváženou na kole. Nyní je společnost synonymem kvality a inovace. Portfolio zahrnuje ručně vyráběné výrobky podle tradiční receptury jako scamorza, mozzarella, uzené sýry, burratu a v neposlední řadě i plísňové sýry a sýry typu stracciatella. 

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě od 2–8 °C.

Výrobce

Capurso Azienda Casearia S.r.l.
I-70023, Il Trav. Vicinale le Strettole s.n.
Gioia del Colle
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.