Bio Orto BIO Žlutá rajčata Datterini v nálevu

350 g
BIO
 109,90 Kč 314,00 Kč/kg
Země původu: Itálie,

BIO nakládaná rajčata, které si zamilujete! Vyznačují se jemnou sladkou chutí. 

Rajčata odrůdy Datterino, známe jako jedny z nejlepších na světě, jsou pěstovány v oblasti Gargano.

Rajčata BioOrto

Díky zkušenostem získaným při pěstování organických rajčat se společnost BioOrto pustila do nového dobrodružství ve zpracovatelském průmyslu výběrem nejlepších odrůd rajčat, ruční sklizně na poli a zpracováním v nejmodernějším závodě

Použití

Jsou ideální při přípravě salátů, na bruschettu a jsou vhodné na vaření lehkých omáček a rybích pokrmů.

O výrobci

BioOrto je jednou z hlavních evropských společností na organickém trhu ve zpracování ovoce, zeleniny a olivového oleje. Odhodlaná povaha rodiny Passalacqua se dá vysledovat až do jejího horského původu. Získání úrodné půdy, která nyní produkuje zeleninu a ovoce BioOrto, vyžadovalo obětování a tvrdou práci. BioOrto se stalo značkou, která je v celé Evropě synonymem pro vysoce kvalitní bio ovoce a zeleninu. Po pečlivé studii odrůd je prokázáno, že rajčata BioOrto obsahují dvojnásobné množství lykopenu než jiná rajčata na trhu.

Společnost je držitelem certifikátů: Global Gap Certification Biological REG.834/07, BioSuisse, HACCP, BRC, IFS, FDA, FSMA. Certifikáty se týkají kvality potravin, jejich bezpečnosti, správné výrobní a hygienické praxe, ochrany rostlin, práce a životního prostředí.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v oleji v chladničce a spotřebujte do 7 dnů.

Výrobce

BioOrto Soc. Coop. Agr.
Località Posta dei colli
71011 Apricena 
Itálie