Bio Orto BIO Bazalkové pesto

185 g
BIO
 169,90 Kč 918,38 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Bazalkové pesto od italského výrobce.

Bazalkové pesto se připravuje z čerstvých voňavých listů bazalky, kvalitního parmezánu, sýru Pecorino a opražených piniových semínek. Konzervuje se s extra panenským olivovým olejem.

Použití

Používá se studené na vařené těstoviny, přibližně polévková lžíce na porci. Ideálně promíchat po scezení v hrnci, pesto se na pastu nabalí. Nebo můžete použít do salátů, dresinku k masu atp.

O výrobci

BioOrto je jednou z hlavních evropských společností na organickém trhu ve zpracování ovoce, zeleniny a olivového oleje. Odhodlaná povaha rodiny Passalacqua se dá vysledovat až do jejího horského původu. Získání úrodné půdy, která nyní produkuje zeleninu a ovoce BioOrto, vyžadovalo obětování a tvrdou práci. BioOrto se stalo značkou, která je v celé Evropě synonymem pro vysoce kvalitní bio ovoce a zeleninu. Po pečlivé studii odrůd je prokázáno, že rajčata BioOrto obsahují dvojnásobné množství lykopenu než jiná rajčata na trhu.

Společnost je držitelem certifikátů: Global Gap Certification Biological REG.834/07, BioSuisse, HACCP, BRC, IFS, FDA, FSMA. Certifikáty se týkají kvality potravin, jejich bezpečnosti, správné výrobní a hygienické praxe, ochrany rostlin, práce a životního prostředí.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2–3 dnů.

Výrobce

BioOrto Soc. Coop. Agr.
Località Posta dei colli
71011 Apricena 
Itálie