Moleskine Zápisník nelinkovaný, černý

1 ks
 509,90 Kč 509,90 Kč/ks
Země původu: Itálie,

Krásný zápisník s měkkou, ve hřbetu šitou vazbou v kartonových deskách.

Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání. Každý zápisník je vybaven pořadačem poznámek, který je vyroben z tkaniny a kartonu, textilní záložkou a letákem s historií Moleskine. Papír s gramáží 70 g/m2 neobsahuje kyseliny.

  • Velikost zápisníku je 13 x 21 cm.

Moleskine je držitelem certifikátu FSC® (Forest Stewardship Council®), který podporuje zodpovědné hospodaření se světovými lesy.

Věděli jste, že..?

Zápisníky podobné současným Moleskinům byly velmi populární již v 19. století, kdy je ručně vyráběly rodinné knihařské firmy po celé Francii a dodávaly je do obchodů v Paříži. Kapesní zápisníky se staly brzy velmi populární i mezi umělci, kteří je proslavili a vytvořili legendu. Tehdy se jednalo o jednoduchý černý zápisník do kapsy se zaoblenými rohy, vnitřní kapsou a integrovanou gumičkou přes obálku. Praktický pomocník nejen na cestách v sobě uchovával náčrtky, poznámky a příběhy největších myslitelů a umělců minulých dvou století, mimo jiné Vincenta van Gogha, Pabla Picassa, Oscara Wildea či Ernesta Hemingwaye.

Použití

Zápisníky jsou vhodné pro psaní poznámek, zaznamenávání různých nápadů či ke skicování.

O výrobci

Zápisníky Moleskine jsou nástupci legendárních zápisníků používaných významnými umělci a mysliteli za poslední dvě století mezi které patřili např. Vincent Van Gogh, Pablo Picasso, Ernest Hemingway či Bruce Chatwin. Dnes firma Moleskine nabízí různé předměty, které podporují představivost a kreativní praxi při každodenních i mimořádných cestách. Zápisníky, deníky, tašky, zavazadla, psací potřeby a doplňky ke čtení, které se navzájem doplňují minimalistickým vzhledem a svou funkcí se stávají nedílnou součástí našich osobností. Moleskine je platforma, která oslavuje talent, prosazuje originalitu a váží si dlouhodobého myšlení.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Moleskine SpA
Viale Piceno 17
Milan 20159
Itálie