PepeNero Lilek parmigiana

250 g
Prémiová kvalitaZachraň mě za 127,40 Kč
 149,90 Kč 599,60 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Vyzkoušejte chuť smaženého lilku, rajčatové omáčky a parmazánu, který pro vás připravil šéfkuchař Antonio z restaurace PepeNero.

Snadná příprava vám bude trvat jen několik minut, než budete mít jídlo připravené k podávání. Pohodlné a snadné na domácí přípravu.

Jídla Laboratoria se rodí díky dlouholetým zkušenostem kuchařů restaurace PepeNero. Klasické recepty italské kuchyně jsou připravovány z prvotřídních surovin. Vychutnejte si kvalitu tohoto jednoduchého italského jídla v pohodlí vašeho domova.

Použití

Ohřejte po dobu 90 sekund v mikrovlnné troubě nebo v troubě 8 minut na 190 °C. Je ideální pro oběd, večeři a sdílení s přáteli a rodinou jako předkrm.

O výrobci

Cílem restaurace PepeNero je přinést do Prahy tu pravou italskou kuchyni z kvalitních italských surovin v neformální atmosféře. Tým PepeNero se skládá z profesionálů s vášní pro dobré jídlo, stravování a pohostinnost. Snaží se každému zákazníkovi zaručit autentický, neformální a příjemný zážitek. Šéfkuchař Antonio Zannotti a jeho tým připravují také řadu hotových jídel k ohřevu Laboratoria, které přináší kus Itálie také na české stoly.

Skladování

Uchovejte při teplotě 2–4 °C, po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

PepeNero
Bílkova 132/4
110 00  Praha Josefov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.