Ziaja Kakaové máslo Krém na ruce a nehty

80 ml
64,90 Kč 811,25 Kč/l
Země původu: Polsko,

Regenerační krém na ruce s kakaovým máslem a olejem canola. Kakaové máslo je výtažek stromu Theobroma – kakaovníku.

Zabraňuje nadměrnému vysušování pokožky a zlepšuje zbarvení pleti. Olej canola je bohatý na fytosteroly a tokoferoly, vyživuje a zvláčňuje pokožku. Má přirozený systém antioxidace, neutralizuje volné radikály, chrání před škodlivými účinky UV záření a účinně zmírňuje podráždění.

Krém na ruce důkladně regeneruje lipostrukturu svrchní pokožky, zjemňuje a vyhlazuje pokožku dlaní. Zpevňuje nehty a chrání je před třepením a lámáním. Je určený pro každodenní péči o pokožku rukou, která je vystavena častému kontaktu s pracími prostředky, poškozena nadměrným opalováním i v soláriích, citlivou na změny počasí nebo mráz.

Použití

Naneste krém na umytou pokožku rukou a jemně vmasírujte. Používejte několikrát denně.

O výrobci

Ziaja s.r.o. je polský výrobce léčiv a výrobků pro péči o pleť, tělo a vlasy. Je rodinnou firmou, která byla založena v roce 1989 v Gdaňsku Zenonem a Alexandrou Ziaja, kteří jsou vystudovaní farmaceuti.

Ve vedení společnosti jsou farmaceuti a chemici, přičemž někteří z nich se přímo podílejí na výzkumu. Ziaja disponuje svou vlastní výzkumnou, mikrobiologickou, fyzikálně-chemickou a výrobní laboratoří a oddělením kontroly kvality. Zařízení laboratoří a systém kontroly kvality odpovídá evropským standardům.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

Ziaja s.r.o.
ul. Jesienna 9
80-298  Gdansk
Polsko