• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Ziaja Kakaové máslo Maska na vlasy

200 ml
65,90 Kč 329,50 Kč/l
Země původu: Polsko,

Vyhlazující maska na vlasy s kakaovým máslem pro vlasy suché nebo poškozené bez lesku.

Kakaové máslo je výtažek stromu Theobroma – kakaovníku. Zabraňuje nadměrnému vysušování a zlepšuje zbarvení.

Dokonale vyhlazuje narušenou strukturu vlasu. Hloubkově regeneruje bez zbytečného zatížení, zabraňuje lámání vlasů a třepení konečků. Zaručuje vlasům přirozený a zdravý vzhled a dlouhotrvající péči. 

Použití

Naneste masku na vlhké vlasy. Vmasírujte a nechte 3–5 minut působit. Důkladně opláchněte. V případě zničených a roztřepených konečků vlasů, masku vmasírujte do konečků vlasů a neoplachujte.

O výrobci

Ziaja s.r.o. je polský výrobce léčiv a výrobků pro péči o pleť, tělo a vlasy. Je rodinnou firmou, která byla založena v roce 1989 v Gdaňsku Zenonem a Alexandrou Ziaja, kteří jsou vystudovaní farmaceuti.

Ve vedení společnosti jsou farmaceuti a chemici, přičemž někteří z nich se přímo podílejí na výzkumu. Ziaja disponuje svou vlastní výzkumnou, mikrobiologickou, fyzikálně-chemickou a výrobní laboratoří a oddělením kontroly kvality. Zařízení laboratoří a systém kontroly kvality odpovídá evropským standardům.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

Ziaja s.r.o.
ul. Jesienna 9
80-298  Gdansk
Polsko