Amazonia BIO Acai energy dřeň na smoothie

400 g
BIO
 189,90 Kč 474,75 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Brazílie,

Hluboce zmrazená BIO ovocná dřeň s plody Acai pro přípravu lahodného smoothie s extraktem z guarany. Acai Energy je vyrobeno z ručně sklizených bobulí acai, které se přirozeně vyskytují v amazonském deštném pralese. Bobule acai jsou ihned po sklizni zmrazeny.

Výhody směsi:

  • Udržitelně pěstované, acai roste pouze přirozeně v ekosystému pralesa, nikoliv na uměle vytvořených plantážích.
  • Ručně sklízené.
  • Podpora ekosystému a ekonomie v Brazílii.
  • BIO certifikace.

Veškeré produkty mají certifikaci ACO (Australian Certified Organic) a potraviny BIO certifikaci. Produkty jsou vyráběny udržitelným způsobem, jsou čistě přírodní, bez syntetických látek, GMO, mléčných a umělých přísad a v neposlední řadě jsou VEGAN. Amazonia je součástí globální rostlinné potravinové revoluce.
Udržitelnost a udržitelný obchodní model je hlavním filozofickým pilířem firmy Amazonia. Ručně sklizené plody acai tisíci domorodými rodinami v bohatých bažinách Amazonského pralesa jsou záchranným lanem pro místní obyvatelstvo. Vytváří ekonomický a environmentální přínos. 

Použití

Ideální do smoothie bowlů či do smoothie. 

  • Pomocí nože rozřízněte sáček v polovině a vložte obsah do mixéru. Pro intenzivnější chuť použijte 2 sáčky.
  • Přidejte další ingredience (např. banán, protein).
  • Vše rozmixujte do hladké struktury a podávejte chlazené. Sklenici můžete ozdobit čerstvým ovocem.


O výrobci

Amazonia, společnost a značka, která byla založena v Austrálii, a která je přední světovou společností zabývající se inovativními certifikovanými organickými suplementy, doplňky stravy a rostlinnými potravinami, mezi které patří mražené superovoce a alternativa masa Tender Jack (marinovaný jackfruit).

Skladování

Skladujte v mrazničce při -18 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Amazonia Europe BV
Groningen, 9728 BM,
Paterswoldseweg 806
Nizozemsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 58 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.