• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Ariel AllIn1 Color kapsle na praní

74 ks
799,90 Kč 10,81 Kč/ks
Země původu: Francie,

Gelové vícekomorvé kapsle na barevné prádlo.

Prací kapsle dodají vašemu prádlu nejen svěží vůni, ale mají také vícekomorový design, který udrží složky stabilně oddělené do doby, než se namočí, což zaručuje koncentrovanou prací sílu. 

Inovační obal kapslí se zcela rozpouští v kontaktu s vodou a uvolňuje účinné látky, které si poradí s celou škálou různých skvrn. 

Použití

Kapsli vložte pod prádlo do bubnu pračky. 

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Skladujte pouze v původním obalu a v suchu.

Upozornění

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  • Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí vyhledejte lékařskou pomoc.
  • Při požití: necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko/lékaře.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké