• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Lenor Unstoppables Vonné perličky do praní

140 g
149,90 Kč 1 070,71 Kč/kg
Země původu: Ukrajina,

Perličky Lenor Unstoppables dodávají prádlu svěží vůni až do dalšího vyprání.

Vůně vydrží na oblečení až 12 týdnů (při uskladnění prádla), takže si ho můžete kdykoliv obléknout a bude stále dobře vonět. Pro optimální účinek vsypte perličky Lenor Unstoppables do prázdného bubnu pračky před každým praním. Poté vložte oblečení, přidejte prací prostředek a aviváž jako obvykle. 

  • svěží vůně zabalená do průzračných květinových, dřevitých a jantarových tónů

Použití

Perličky vsypte do uzávěru (Doporučené dávkování = 13,5 g). Do prázdného bubnu pračky vsypte pouze perličky, nevhazujte celý uzávěr. Vložte oblečení a přidejte prací prostředek a aviváž jako obvykle. Ideální pro všechny barvy, látky a do každého praní.

Skvělé pro sportovní oblečení a ručníky.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Skladujte při teplotách do 25 °C.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Při požití: Okamžitě volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Odstraňte obsah/obal v příslušném místním zařízení schváleném pro likvidaci odpadů.

Obsahuje eucalyptol, alpha-isomethyl ionone, Tetrahydrolinalool, tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, 4-tert-butylcyclohexyl acetate. Může vyvolat alergickou reakci. 

Výrobce

The Procter & Gamble Company
1 P&G Plaza Cincinnati
OH 45202
Spojené státy americké