• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Rýsárna Mrkvový lox

140 g
Od českého farmáře
 119,90 Kč 856,43 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Rostlinná alternativa lososa. Skládá se z pečené mrkve, slunečnicového oleje a kapar. Navíc není cítit „rybinou“, protože neobsahuje řasy. 

Mrkvový lox vás překvapí nejen svou výjimečnou chutí, ale i konzistencí, proto potěší každého vegana i "(ne)vegana"! Navíc je čistě rostlinného původu.

Veggie lox obsahuje pouze kvalitní suroviny, které jsou předem pečlivě vybrány a zpracovány s láskou, a právě díky tomu je tak božský. Tak neváhejte a ochutnejte tuto delikatesu.

Použití

Nejlépe chutná v salátu nebo na čerstvém chlebu s rýsem.

O výrobci

Kytky k sežrání nabízí mnoho druhů alternativních sýrů - tedy ''rýsů'' vyráběných nejen z kešu oříšků té nejlepší kvality.

Jsou zaměřeni převážně na přinášení rostlinných alternativ sýrů na Vaše stoly. Používají kvalitní suroviny, které pečlivě vybírají a testují. Vývoj nových produktů je to, co je pohání kupředu, a dokud bude fantazie, budou i oni.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 6 °C. Po otevření spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce

Chabera Ondřej    
Biskupcova 40,
Praha 3, 130 00
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 111 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.