Pet Farm Family Konzerva pro kočky losos

180 g
Od českého farmáře
 69,90 Kč 388,33 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Šťavnatá konzerva pro kočky z MSC lososa.

Konzerva z MSC lososa a bylinek, které pomáhají s trávením. Jelikož kočkám sacharidy ve stravě škodí (jsou náchylnější na cukrovku), zeleninu ani ovoce v nich nenajdete. Kočky mají přirozeně menší žízeň a právě vlhká konzerva napomáhá s jejich hydratací. 

Co znamená zkratka MSC? 

"Marine Stewardship Council", český doslovný překlad zní "námořní dozorčí rada". Koupí ryby či výrobky z nich, které nesou tuto zkratku, podporujete trvale udržitelný rybolov. Některé velké výlovy a drancování oceánu velice škodí přirozenému životnímu koloběhu pod hladinou. Tento certifikát Vás ale vždy ujistí, že se vydáváte dobrou cestou.

Proč MSC certifikát?

Jestli chceme, aby ryby byly právě tou nekonečnou surovinou, za jakou se dnes mylně považují, musíme se s nimi naučit správně hospodařit. Ryby s certifikátem MSC jsou lovené udržitelně, s ohledem na jejich reprodukční schopnosti. Jejich nákupem pomáháte chránit křehké mořské ekosystémy před vyhynutím.

Použití

Doporučená denní dávka je 1 konzerva na 4 kg váhy kočky.

O výrobci

Pet Farm Family je rodinná firma, která už 7 let vyrábí plnohodnotné jídlo pro psy a kočky. Synonymum značky je udržitelná výroba, což znamená, že podporují lokální BIO farmáře, nevykupují hotové směsi, ale všechno si vyrábí ve vlastní továrničce zvané Křupavé místo na Praze 9.

Pet Farm Family je společnost, která nepoužívá jednorázové plasty a vždy hledá ekologičtější alternativy, i co se týče krmení budoucnosti. Můžete se těšit z množství EKO a BIO farmářských fajnovek pro vaše milované chlupaté kamarády s inovativní recepturou.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, po otevření spotřebujte do 24 hodin. Datum minimální spotřeby a číslo šarže jsou uvedené na obalu.

Výrobce

Pet Farm Family s.r.o.
Ocelářská 392/9
Libeň, 190 00 Praha 9
Česká republika