• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Yves Rocher Transverse soins Regenerační maska

30 ml
99,90 Kč 3 330,00 Kč/l
Země původu: Francie,

Regenerační maska Yves Rocher s BIO měsíčkem lékařským hloubkově regeneruje a vyživuje pleť.

Má hojivé a léčivé účinky a okamžitě reaguje na podráždění nebo imflamaci pokožky. Dodává pocit pohodlí a komfortu. Hutná textura je obohacená o vyživující bambucké máslo a řadu olejů, které hloubkově vyživují pokožku.

V Yves Rocher se aktivně snaží eliminovat dopad výroby svých produktů na životní prostředí. Pravidelným přehodnocováním svých postupů i pečlivým výběrem partnerů se jim tento závazek daří plnit a přinášet vám tak kosmetiku šetrnou nejen k pleti, ale i k přírodě.

Použití

Pleť důkladně vyčistěte a zbavte veškerého make-upu. Potřebné množství masky naneste do dlaní. Důkladně naneste na pokožku obličeje a krku. Nechte působit 10–15 minut a poté smyjte vlažnou nebo studenou vodou. Následně naneste denní či noční péči.

O výrobci

Společnost byla založena roku 1959 panem Yves Rocherem, jehož jméno nese dodnes. Postupně se vypracovala v nejprodávanější značku v oblasti kosmetiky, péče o tělo, o obličej a také dekorativní kosmetiky ve Francii. Stěžejní hodnotou Yves Rocher je respekt k přírodě. Značka si zakládá na tom, že její výrobky jsou rostlinného původu a jsou šetrné jak k planetě, tak k vaší pokožce.

Skladování

Skladujte v suchu a bez přímého slunečního záření. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Yves Rocher s.r.o.
La Gacilly
56201
Francie