Ekofarma Javorník BIO Sýr s bílou plísní

105 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 6 DNŮ

Od českého farmářeBIO
 73,90 Kč 703,81 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Výtečný sýr s plísní v BIO kvalitě.

Plnotučný, poloměkký, zrající sýr. Sýr je na povrchu porostlý plísní bílé barvy, v řezu je slabě nažloutlý. Jeho konzistence je plastická, s ojedinělými trhlinkami. Chuť je lahodná, mléčná s vůní po žampionech.

Mléčné výrobky jsou vyráběny ze zdravotně nezávadných surovin, během technologického procesu jsou dodržovány kroky zabezpečující zdravotní nezávadnost finálního produktu a při jeho výrobě a balení jsou používány zdravotně nezávadné obaly.

Použití

Sýr si vychutnáte na sýrovém prkénku, lze použít k nakládání či tepelné úpravě.

O výrobci

Ekofarma Javorník navazuje na dlouholetou zemědělskou tradici v podhorské oblasti CHKO Bílé Karpaty. Od roku 1996 hospodaří v systému ekologického zemědělství s šetrným přístupem k půdě, s nadstandardními podmínkami pro ustájení a zacházení se zvířaty.

Rostlinná produkce je zaměřena na pěstování tržních obilovin, krmiv, pro potřeby živočišné produkce. Živočišná výroba tedy velmi úzce navazuje na produkci rostlinné výroby se zaměřením na výrobu BIO mléka a chov masného skotu bez tržní produkce. Zaměřují se na výrobu čerstvých a zrajících sýrů, tvarohu, jogurtů, kysaných jogurtových nápojů. Dále se věnují výrobě celozrnného pečiva a pěstování ovoce.

Skladování

Uchovávejte při teplotě od +2 °C až + 8 °C.

Výrobce

JAVORNÍK - CZ s.r.o.
Štítná nad Vláří 414, 763 33
Štítná nad Vláří-Popov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.