Míšina čokoláda Tmavá čokoláda Tanzanie 85%

50 g
 144,90 Kč 2 898,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Lahodná tmavá 85% čokoláda s vysokým obsahem výběrových organických kakaových bobů z Tanzanie.

Výtečná čokoláda s tóny letních jablek a bílého vína je vyrobena pouze z kakaových bobů a třtinového cukru.

Tato čokoláda získala v roce 2018 stříbrnou medaili na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně. V roce 2019 získala i jednu hvězdu na gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii.

Země původu primární složky: Tanzanie
Vyrobeno v České republice.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Čokoláda se hodí ke kávě nebo jako sladká tečka po jídle.

O výrobci

Míšinu čokoládu založila v roce 2015 Míša Dohnálková. Celý život miluje čokoládu a tato láska ji dovedla až k výrobě čokolády vlastní. Všechny čokoládové tabulky vyrábí přímo z kakaových bobů metodou Bean-to-Bar. Objednává výběrové kakaové boby z celého světa, šetrně je zpracovává a přetváří na pravou a poctivou čokoládu. Taková čokoláda nás překvapí bohatou paletou chuťových tónů. Nemusí být vůbec hořká a může chutnat třeba po ovoci, karamelu či oříškách.

Pro Míšu je důležité znát původ kakaových bobů, které ve výrobě používá, a platit za ně férové ceny.

Od roku 2017 získaly Míšiny čokolády již více než 50 ocenění na prestižních mezinárodních soutěžích včetně několika zlatých medailí. Jako jediná česká čokoláda získala také nejvyšší ocenění – tři hvězdičky – v mezinárodní gurmánské soutěži Great Taste Awards.

Skladování

Skladujte v suchu a chladu.

Výrobce

Míšina čokoláda
Jílovišťská 685
15531 Praha
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 299 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 120 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.