.pepper..field

.pepper..field Sada zkumavek s černým dřevěným mlýnkem v dárkové krabičce

1 ks
1 850,30 Kč 1 850,30 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Kambodža,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Luxusní sada malých zkumavek s mlýnkem 15 cm s patentovaným keramickým mlecím mechanismem CeraCut® v ručně kompletované, dřevěné krabičce.

Chcete se stát mistrem kuchyně? V tom případě by vám v ní rozhodně neměl chybět precizní mlýnek, a také ten nejlepší pepř. Mlýnek v elegantním černém provedení o výšce 15 centimetrů je navržen tak, aby dokonale padnul do ruky, ale přitom nezabíral v kuchyni příliš místa.

Německý mlecí mechanismus CeraCut® na bázi keramických kamenů je jednoduše nastavitelný, díky čemuž si lze snadno vybrat intenzitu mletí, která je u pepře velmi důležitá. Mlýnek je ručně zabalen do unikátního dřevěného boxu, ve kterém navíc najdete luxusní sadu zkumavek z českého skla se třemi druhy pepře.

Dárková sada obsahuje 8 g + 9 g + 10 g organicky pěstovaného, fair trade Kampotského pepře z produkce malých rodin farmářů, který napřímo dováží česká firma .pepper..field a jasanový mlýnek černé barvy se speciální pískovanou povrchovou úpravou. Elegantní dárkové balení v černém saténovém papíru, které je udržitelné a 100% recyklovatelné, je skvělý dárek pro jakéhokoliv gurmána. 

Dárkovou sadou potěšíte každého milovníka kvalitních a designových produktů v kuchyni. Darujete nejen pravý, organicky pěstovaný Kampotský pepř, ale také precizní mlýnek, který v domácnosti zůstává dlouhá léta cenným pomocníkem. Díky degustační porci třech druhů sušeného pepře bude moci každý objevit všechny barvy a chutě Kampotského pepře naráz.  

Použití

V první zkumavce naleznete černý Kampotský pepř, který se díky své intenzitě skvěle hodí na úpravu tmavého masa, přípravu omáček, polévek či těstovin.

Druhá zkumavka v sobě ukrývá bílý pepř, ten je ideální ke světlému masu a pokrmům se smetanovým základem.

Ve třetí zkumavce můžete vyzkoušet červený Kampotský pepř. Tento pepř si skvěle rozumí s mořskými plody, saláty, nebo jej netradičně můžete přidat do sladkého pečiva.

O výrobci

Cambodian s. r. o. je česká společnost, která je v současnosti jediným přímým dovozcem pravého Kampotského pepře v České republice. Díky projektu .pepper..field podporuje od roku 2018 malé farmářské rodiny v provincii Kampot v Kambodži výkupem pepře férovým a udržitelným způsobem. Od samého začátku nakupuje Kampotský pepř za 100% fairtradové ceny a tím zajišťuje ekonomický rozvoj nejen jim, ale celé provincii, což ocenil mimo jiné sám prezident asociace KPPA (Kampot Pepper Promotion Association). V současnosti má pod svými křídly přes 200 malých farmářských rodin. 

To, že Kampotský pepř od .pepper..field dosahuje výjimečných kvalit, potvrdila výhra ve světové gastronomické soutěži GREAT TASTE AWARDS v Londýně, ze které si za svůj lyofilizovaný pepř odnesl zlatou trofej Golden Fork jako doposud jediný český producent v celé historii soutěže. Za své udržitelné podnikání byl oceněn jako jedna z nejvíce udržitelných firem Česka v cenách SDG’s v kategorii Byznys. .pepper..field dodržuje vysoké standardy udržitelnosti a kvality - Kampotský pepř je vakuován přímo na farmách v Kambodži a do ČR exportován v co nejkratším čase. Kontrola kvality a pečlivá selekce probíhá jak v Kambodži, tak v ČR pomocí speciálních potravinářských skenů. Balení od .pepper..field je kompletováno výhradně ručně, za použití recyklovatelných a udržitelných materiálů, které Kampotskému pepři dodávají luxusní vzhled i design.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo přímé sluneční záření, při teplotě 10–25 °C.

Výrobce

Cambodian s.r.o.
Žerotínova 1133/32
13000 Praha
Česká republika

Složení

Kampotský pepř černý, červený a bílý

Alergeny

Podzemnice olejná
Skořápkové plody
Sezamová semena
Oxid siřičitý a siřičitany
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.