Luxusní sada malých zkumavek se skandinávským mlýnkem 17 cm s patentovaným keramickým mlecím mechanismem CrushGrind® se zárukou 25 let v ručně kompletované, dřevěné krabičce.

Patříte k milovníkům moderního designu? Pak si jistě oblíbíte tento elegantní, přírodně světlý, dubový, skandinávský mlýnek, který vyniká svým moderním kónickým tvarem a minimalistickým provedením. Díky svému tvaru vám skvěle padne do ruky tak, že ho už nikdy nebudete chtít nikomu půjčit. V srdci mlýnku najdete patentovaný keramický mechanismus CrushGrind® s úctyhodnou zárukou 25 let.

K dispozici vám bude 14 stupňů hrubosti mletí vašeho pepře a jistota, že vám mlýnek v domácnosti vydrží dlouhá léta. Mlýnek dostanete ručně zabalený do unikátního dřevěného boxu, ve kterém navíc najdete luxusní sadu zkumavek z českého skla se třemi druhy pepře. Elegantní dárkové balení v černém, saténovém papíru je udržitelné a 100% recyklovatelné.

Darujte cenného a designového pomocníka do kuchyně společně se třemi druhy pravého Kampotského pepře. Degustační porci pepřů ocení každý pepřový nováček, který potřebuje naráz objevit chutě a barvy toho nejkvalitnějšího Kampotského pepře. Dárková sada obsahuje 3 × 12 g organicky pěstovaného, fair trade Kampotského pepře z produkce malých rodin farmářů, který napřímo dováží česká firma .pepper..field a elegantní mlýnek ze světlého dubového dřeva s precizním dánským mechanismem CrushGrind®.

Použití

V první zkumavce naleznete černý Kampotský pepř, který se díky své intenzitě skvěle hodí na úpravu tmavého masa, přípravu omáček, polévek či těstovin.

Druhá zkumavka v sobě ukrývá bílý pepř, ten je ideální ke světlému masu a pokrmům se smetanovým základem.

Ve třetí zkumavce můžete vyzkoušet červený Kampotský pepř. Tento pepř si skvěle rozumí s mořskými plody, saláty, nebo jej netradičně můžete přidat do sladkého pečiva.

O výrobci

Cambodian s. r. o. je česká společnost, která je v současnosti jediným přímým dovozcem pravého Kampotského pepře v České republice. Díky projektu .pepper..field podporuje od roku 2018 malé farmářské rodiny v provincii Kampot v Kambodži výkupem pepře férovým a udržitelným způsobem. Od samého začátku nakupuje Kampotský pepř za 100% fairtradové ceny a tím zajišťuje ekonomický rozvoj nejen jim, ale celé provincii, což ocenil mimo jiné sám prezident asociace KPPA (Kampot Pepper Promotion Association). V současnosti má pod svými křídly přes 200 malých farmářských rodin. 

To, že Kampotský pepř od .pepper..field dosahuje výjimečných kvalit, potvrdila výhra ve světové gastronomické soutěži GREAT TASTE AWARDS v Londýně, ze které si za svůj lyofilizovaný pepř odnesl zlatou trofej Golden Fork jako doposud jediný český producent v celé historii soutěže. Za své udržitelné podnikání byl oceněn jako jedna z nejvíce udržitelných firem Česka v cenách SDG’s v kategorii Byznys. .pepper..field dodržuje vysoké standardy udržitelnosti a kvality - Kampotský pepř je vakuován přímo na farmách v Kambodži a do ČR exportován v co nejkratším čase. Kontrola kvality a pečlivá selekce probíhá jak v Kambodži, tak v ČR pomocí speciálních potravinářských skenů. Balení od .pepper..field je kompletováno výhradně ručně, za použití recyklovatelných a udržitelných materiálů, které Kampotskému pepři dodávají luxusní vzhled i design.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo přímé sluneční záření, při teplotě 10–25 °C.

Výrobce

Cambodian s.r.o.
Žerotínova 1133/32
13000 Praha
Česká republika