Father´s Coffee Roastery Brazílie Cafeina

300 g
279,90 Kč 933,00 Kč/kg
Země původu: Brazílie,

Připravte si šálek lahodné kávy, kterou si vychutná úplně každý.

Cafeina od Father´s Coffee Roastery je každodenní jistotou stabilního espressa s nízkou aciditou a s příchutí lískooříškového másla a sladkého tabáku.
Svou skladbou a pražením se pražírna snaží, aby káva měla vždy sladkou chuť s tóny čokolády, ořechů a marcipánu.

Charakteristika:

  • Odrůda: Yellow Catuaí a Mundo Nova
  • Zpracování: Pulped natural
  • Země: Brazílie
  • Region: Poços de Caldas
  • Zpracovatelský závod: Barra Estate
  • Nadmořská výška: 960 – 1300 m.n.m.

Aktuálně se praží káva producentů z farmy Barra Estate.

Použití

Káva je skvělá jak pro kavárny hledající chuťově jednodušší espresso, tak pro nenáročnou přípravu u vás doma nebo v práci. Doporučujeme ji i do vašich automatických espresso kávovarů.

O výrobci

Father´s Coffee Roastery je malá rodinná firma, velký splněný sen. Táta poctivě praží, máma vášnivě ochutnává a přibývající děti všemu nadšeně přihlíží. Pro zakladatele byla káva láskou na první “pohled” a od roku 2013 se všechno v jejich životě točí okolo výběrové kávy. První espresso z výběrové kávy byla Keňa. Zakladatele překvapila jeho chuť. Čistá, ovocná a sladká. Takovou kávu si zamilovali a pár měsíců nato založili značku Cokafe. Ve vlastních kavárnách v Ostravě pracovali několik let. Za barem, v kuchyni a všude kde bylo potřeba. Na čas odjeli do Berlína a jako baristé pracovali u FiveElephant. Tam vznikaly první myšlenky na vlastní pražírnu. Lákala je ta proměna zelených zrnek, vůně pražení i přiblížení se k farmám a samotné kávě. Dva roky na to se sen stal skutečností a na jaře 2018 na vlastní pražičce Diedrich upražili první kafe pod značkou Father’s Coffee.

Skladování

Skladujte na suchém a chladném místě. 

Výrobce

Father’s Coffee Roastery s.r.o.
Mitrovická 128/66
724 00 Ostrava
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 154 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 157 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.