-15 %

Air Wick Botanica Svíčka – svěží ananas a tuniský rozmarýn

205 g
Výhodná cena
169,90 Kč 0,83 Kč/g199,90 Kč
Země původu: Čína,

Vonná svíčka s vůní ananasu a rozmarýnu.

Užijte si osvěžující vůni ananasu spolu s tuniským rozmarýnem. Esenciální olej z rozmarýnu je zodpovědně získáván z tuniských polí a je sklizený v době, kdy má nejlepší aroma.

Použití

Uchovávejte svíčky ve vzpřímené poloze. Nepoužívejte na teplých površích (např. na TV). Nenaklánějte svíčku pokud hoří anebo pokud je vosk tekutý. Nedovolte, aby se plamen dotýkal strany nádobky. Skleněná nádobka bude během používání a po jeho skončení horká. Nepoužívejte když je skleněná nádoba poškozená. Vždy nechte mezi zapálenými svíčkami mezeru alespoň 20 cm. Svíčku uhaste jemným sfouknutím. Víčko by nemělo být používáno k uhasení svíčky.

O výrobci

Reckitt Benckiser je britská společnost, která patří mezi přední mezinárodní prodejce zboží v oblasti zdravotnických, osobních a hygienických výrobků. Mezi její nejznámější značky patří Durex, Dettol, Airwick, Veet, Scholl nebo volně prodejné léky, jako jsou Nurofen, Strepsils, Strepfen či Gaviscon. Rovněž vyrábí prostředky pro úklid či údržbu domácnosti, jako je Vanish, Finish, Calgon, Woolite nebo Cillit Bang.

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.

Výrobce

RB (Hygiene Home) Czech Republic, spol. s r.o.
Vinohradská 151,
130 00 Praha 3
Česká republika

Pokyny pro bezpečné zacházení:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.