Bedda Pomazánka veganská bylinková

150 g
 109,90 Kč 732,67 Kč/kg
Země původu: Německo,

Bedda rostlinná pomazánka s bylinkami na bázi mandlí.

Dopřejte si neodolatelnou veganskou pomazánku, která se vám bude rozplývat na jazyku. Pomazánka vás překvapí svou lahodnou autentickou chutí.

Bedda je skvělou volbou nejen pro všechny vegany a vegetariány. Ale i pro toho, kdo chce vynechat živočišné produkty a zkusit něco jiného.

Všechny výrobky Bedda se pyšní těmito charakteristikami:

  • bez sóji
  • bez lepku
  • bez palmového oleje
  • bez živočišných složek
  • bez zvýrazňovačů chuti

Použití

Určeno k přímé konzumaci jako alternativní náhražka sýru. Je vhodná do sandwichů, na chleba, k zelenině jako dip.

O výrobci

Ethiconomy Services GmbH je německá společnost, která vyrábí inovativní veganské alternativy sýrů.

´Make a bedda world´ je slovní hříčka ´udělej svět lepším´, na které německá značka veganských sýrů BEDDA postavila svou identitu. A vy ho nyní můžete udělat lepší společně s nimi. Velmi rychle rostoucí značka se nyní se svými produkty dostává i na český trh, aby tu spustila revoluci ve veganském stravování. Vyrábí s láskou a péčí inovativní veganské alternativy sýrů tak, že nad nahrazováním těch tradičních se vážně zamyslí i nevegan (vyzkoušeno!).

A protože vědí, že je každý jiný a má jiné chutě, přináší vám rovnou 15 různých položek této značky. Můžete vyzkoušet různé druhy plátků do baget, sandwichů a burgerů, bločky na zapékání nebo cokoliv jiného, produkt granvegano skvělý na těstoviny nebo pizzu, veganský Raclette na zapékání, a veganskou fetu, a to jak čistou, tak bylinkovou, aby vaše saláty dostaly tu správnou tečku.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–7 °C.

Výrobce

Ethiconomy Services GmbH
Brandshofer Deich 68
205 39 Hamburg
Německo