Grom Caramello salato slaný karamel

460 ml
219,90 Kč 478,04 Kč/l
Cena pro Premium: 186,90 Kč
Země původu: Itálie,

Vynikající smetanová zmrzlina vyrobená z karamelu v kombinaci s himalájskou solí.

Podle tradice skvělého francouzského cukrářství je použita himalájská sůl, která je charakteristická tím, že je méně agresivní a lépe balancuje chuť sladkého karamelu a bílého třtinového cukru. Za autentickým italským gelato stojí vášeň, věda, poctivá práce a špetka obsese pro ty nejlepší ingredience, které pro nás připravila samotná příroda. 

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Ze zmrzliny si můžete připravit lahodný zmrzlinový pohár, který si ozdobíte šlehačkou a kousky svěžího ovoce. Kopečkem oblíbené zmrzliny si také můžete dochutit ledovou kávu, nebo s ní nazdobit výborné palačinky.

O výrobci

Grom je pravá italská společnost, kterou založili dva kamarádi, Guido a Federico, v severozápadním městě Itálie – Turín. Cílem podniku bylo naleznout přesně takovou chuť zmrzlin jako se vyráběly dříve a světe div se, podařilo se! Postupem času si pořídili pozemky, kde začali pěstovat nejrůznější druhy ovocných stromů proto, aby základní ingredience na výrobu zmrzliny byly kvalitní, krásně zralé a šťavnaté.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě -18 °C a nižší.

Výrobce

GROMART s.r.l.
Piazza Paleocapa 1/d 
10121 Torino 
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 222 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.