Cirkulka Rajec nesycený sklo

1 l
Ve vratném obalu
 24,90 Kč 24,90 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Neperlivá pramenitá voda Rajec ve vratné skleněné láhvi

Vychutnejte si doušek chráněné přírody Rajecké doliny. Nízce mineralizovaná pramenitá voda Rajec je ideální pro každodenní pití. Obsahuje 322 miligramů minerálů v jednom litru a vyvážený poměr vápníku a hořčíku. Díky projektu Cirkulka je nově dostupná v udržitelné vratné láhvi o objemu 1 litr.

  • Uváděná cena je bez vratné zálohy, která činí 8 Kč/láhev

  • Při koupi 6 kusů se do nákupního košíku automaticky přidá přepravka Cirkulka s vratnou zálohou – 50 Kč. Přepravka ideální nejen pro manipulaci se skleněnými láhvemi, ale i k uskladnění nápojů v domácnosti.

Použití

Určena ke každodenní konzumaci – ke každému jídlu i jinému nápoji. Ideální pro pravidelný pitný režim.

O výrobci

Společnost Kofola ČeskoSlovensko je výrobcem nealkoholických nápojů již od roku 1959. Pod její křídla patří kromě tradiční Kofoly i pramenitá voda Rajec, minerální voda Kláštorná Kalcia, sirupy Jupí a dětské nápoje Jupík, hroznová Vinea, energetický nápoj Semtex a čerstvé ovocné a zeleninové šťávy UGO, bylinkové čaje LEROS a další tradiční československé značky.

Skladování

Skladujte v suchu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.

Výrobce

Kofola a.s.
Za Drahou 1
794 01 Krnov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 250 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.