-20 %

Pet Farm Family BIO Sušenky pro psy krůtí

110 g
Od českého farmářeBIO
Akce do 19. 10.
 127,90 Kč 
159,90 Kč1 162,73 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

BIO krůtí sušenky pro psy.

Maso z BIO krůtynízký obsahu tuku, je lehce stravitelné, nepodporuje hromadění cholesterolu v cévách a je tedy vhodné pro zvířata s cévními a srdečními problémy. Má také příznivé účinky pro dospívající štěňata, která potřebují průběžně doplňovat energii.

Pamlsky s pořádnou porcí čerstvě připraveného BIO krůtího masa nenechají chladným žádného chlupáče. Křupavá, ale přesto křehká struktura bude skutečnou odměnou pro každého psa na tréninku či za slušné chování. Díky vysokému obsahu bílkovin a tuků mohou tyto pamlsky sloužit i jako výživná svačina na výletech. Šikovné balení se vejde do každého batůžku či kabelky a obsahuje 110 g sušenek.

  • 100 % zelená energie pro výrobu
  • lokální suroviny s jasným původem
  • recyklovatelný obal
  • neobsahuje lepek, sóju, luštěniny, laktózu, umělé přísady nebo konzervanty

Při výrobě si Pet Farm Family dává záležet na výběru ingrediencí a procesů, které zaručují nejen gastronomický zážitek, ale také ekologii & udržitelnost celého výrobního procesu.

Použití

Doporučená denní dávka je cca 5 kousků pro dospělého psa s váhou 10 kg. Doplňkové krmivo pro psy.

O výrobci

Pet Farm Family je rodinná firma, která už 7 let vyrábí plnohodnotné jídlo pro psy a kočky. Synonymum značky je udržitelná výroba, což znamená, že podporují lokální BIO farmáře, nevykupují hotové směsi, ale všechno si vyrábí ve vlastní továrničce zvané Křupavé místo na Praze 9.

Pet Farm Family je společnost, která nepoužívá jednorázové plasty a vždy hledá ekologičtější alternativy, i co se týče krmení budoucnosti. Můžete se těšit z množství EKO a BIO farmářských fajnovek pro vaše milované chlupaté kamarády s inovativní recepturou.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25 ° C, po otevření spotřebujte do 14 dnů. Datum minimální spotřeby a č. šarže jsou uvedeny na obalu.

Výrobce

Pet Farm Family s.r.o.
Ocelářská 392/9
Libeň, 190 00 Praha 9
Česká republika