Weleda Sprchové květinové vonné mýdlo

75 g
139,90 Kč 1 865,33 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Německo,

Sprchové mýdlo s vůní květin.

Pečujte o svou pokožku, hýčkejte smysly a minimalizujte množství plastového odpadu. Potěšte své smysly něžným nádechem ylang-ylang a jemného kosatce. Vůně tvořená přírodními esenciálními oleji se díky horké páře rozvine, aby vám přinesla jedinečný harmonizující zážitek. Biologicky odbouratelná receptura přírodního původu pečuje o vaši pokožku a zanechává ji čistou a provoněnou.

Krémová pěna obohacená o organické bambucké máslo a rostlinný glycerin bude vaši kůži hýčkat a důkladně čistit – všechny benefity, na které jste u Weledy zvyklí, nyní získáte v tuhé podobě. Pěna se snadno oplachuje – můžete tak během sprchování vypnout vodu a trochu jí tím ušetřit. Jedno mýdlo vydrží přibližně tak dlouho, jako dvě 150 ml balení sprchových krémů od Weledy.

Mýdlo je veganské a je baleno do papíru, který obsahuje minimálně z 55 % recyklované materiály a lze ho snadno znovu recyklovat. 

Použití

Mýdlo napěňte a vmasírujte do pokožky. Důkladně opláchněte. Po použití nechte mýdlo volně uschnout.

O výrobci

Zodpovědný postoj k přírodě i k lidem byl vždy součástí firmy Weleda už od dob, kdy Rudolf Steiner vyslovil svou vizi firmy, která bude zcela sloužit zájmům lidstva a světa jako celku. Weleda je maminkami nejdoporučovanější značkou dětské kosmetiky v ČR.

Všechny jejich produkty jsou vždy vyráběny ze zcela přírodních surovin, vždy bez umělých konzervačních látek. Přes 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Skladování

Uchovávejte při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

WELEDA, spol. s r.o.
Lidická 336/28
Praha 5  150 00
Česká republika