-44 %

Pažitka čerstvá, svazek

cca 100 g
Čerstvě sklizenoNovinka
Akce do 10. 7.
cca 24,99 Kč 249,90 Kč/kg449,00 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Čerstvá pažitka s velmi aromatickou vůní a jemně štiplavou chutí. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

  • Pažitku prodáváme po svazcích, přibližné po 100 g.

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

Použití

Pažitka se přidává do polévek a nejrůznějších pomazánek. Obecně platí, že se hodí všude, kde se přidává cibule. Skvělá je na zvýraznění chuti, ale také k dekoraci například obložených chlebíčků. Hodí se k míchaným vajíčkům, vařeným bramborám, na chléb s máslem, nebo k tvarohu či žervé.

O výrobci

Tato pažitka byla vypěstovaná výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením této pažitky podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Pažitka se skladuje v chladničce. Doporučujeme jí navíc vložit do plastového sáčku, aby vám déle vydržela.